VI інтернет-форум Geoweek 2018

В березні 2018 року відбувся VI інтернет-форум Geoweek 2018 в якому приймали участь викладачі і студенти нашого коледжу.

1. «СЛОВО ПРО КАРТУ І КАРТОГРАФІЮ» Ковальова Т. М. – викладач коледжу
2. УЧБОВІ ЗАВДАННЯ З ЛАБОРАТОРНОГО ПРАКТИКУМУ: «РЕДУКУВАННЯ ІНЖЕНЕРНО-ГЕОДЕЗИЧНИХ МЕРЕЖ В НЕОДНОРІДНИХ ПОЛЯХ СИЛИ ТЯЖІННЯ»М.І.Буромський  - викладач коледжу
3. ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА КАРТОГРАФІЯ Чепікова А.В.– студентка групи БГР-2. Незгода Л. І. – викладач коледжу
4. ОСОБЛИВОСТІ СПАДКУВАННЯ ІНОЗЕМНИМИ ГРОМАДЯНАМИ Боровик К.В. – студентка групи ЗВ-33.  Шевченко О.І. – викладач коледжу
5. ЗЕМЕЛЬНИЙ ФОНД КРАЇНИ ЯК ОБ'ЄКТ МОНІТОРИНГУ. АНАЛІЗ ПРОБЛЕМ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ ЗЕМЕЛЬ В УКРАЇНІКострубіцька М. В. – студентка групи ЗВ-43, Панчук О.П. – викладач коледжу
6. РИНОК ЗЕМЛІ – ЗАПУСК ЧИ МОРАТОРІЙ? Проценко С.М. – викладач коледжу
7. КАДАСТР ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ Самофал А. В.- студентка групи БГР-1, Незгода Л.І.– викладач коледжу
8. ПРОБЛЕМИ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД Іванов Є. Д. - студент групи ЗВ-33, Шевченко О. І. – викладач коледжу
9. ЗАСНУВАННЯ ТА РОЗВИТОК ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ В КРАЇНАХ СВІТУ Майоренко Л. А. - студентка групи ЗВ-43

10. ЕКОЛОГІЧНЕ ЛИХО: ВИНИЩЕННЯ ЛІСІВ В УКРАЇНІМайоренко Л. А.- студентка групи ЗВ-43, Незгода Л.І. – викладач коледжу

11. ТВЕРДІ ПОБУТОВІ ВІДХОДИ ЯК ДЖЕРЕЛО ЗАБРУДНЕННЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА. ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ УТИЛІЗАЦІЇ ТПВ. Совершенна Т. В. - студентка групи ЗВ-44, Панчук О.П.- викладач коледжу

12. ДЕРЖАВНИЙ КАДАСТР ПРИРОДНИХ ЛІКУВАЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ. ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ САНАТОРНОКУРОРТНОЇ СПРАВИ КРАЇНИ. Хапіліна М. В.- студентка групи ЗВ-44 Панчук О. П.- викладач коледжу

13. ЗАСТОСУВАННЯ ГІС-ТЕХНОЛОГІЙ ПРИ ВИКЛАДАННІ КАРТОГРАФІЧНИХ ДИСЦИПЛІН У ВНЗ І-ІІ РІВНЯ АКРЕДИТАЦІЇ Ликова Н.М., Мінакова А.О. - викладачі коледжу

За результатами голосування наші студенти і викладачі вибороли 1-ше та 2-ге місця, а саме:

Ликова Н. М., Мінакова А. О.- 1 місце в секції «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі»

Майоренко Л. А., Незгода Л. І.-2 місце в секції «Екологія в природокористуванні»

Вітаємо переможців!

Голова комісії «Землевпорядкування та картографії»   Шевченко О.І.