Виставка: "Освіта за кордоном" та «Освіта та кар’єра – 2018»

19-21 квітня 2018 року в  приміщенні  Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2)  відбулась: щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Виставка традиційно є найбільшим заходом в Україні, який присвячений широкому колу питань освіти в Україні та за кордоном. Під час виставки відвідувачі безпосередньо спілкувались з представниками українських та закордонних навчальних закладів.

Зокрема у виставці «Освіта та кар’єра – 2018» брали участь провідні вищі навчальні заклади країни. Наш Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ був представлений у секції Національного авіаційного університету як його структурний підрозділ.

У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки дізналися про перелік спеціальностей за якими здійснюється підготовка в КІТЗ НАУ, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому коледжу.