Запрошуємо на навчання

Ви вирішили отримати інший освітній ступінь вищої освіти?

Ми надамо Вам таку можливість!

Запрошуємо на навчання

до Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ

для здобуття ступеня «бакалавр» з  фінансів, банківської справи та страхування на основі диплому «молодшого спеціаліста» за спеціалізаціями Фінанси і кредит» та «Організація виробництва».

Молодші спеціалісти, що вступають на навчання для здобуття ступеня «бакалавр» складають вступне фахове випробування зі спеціальності.

До переваг коледжу можна  віднести  комфортні аудиторії, комп’ютерні класи,  мультимедійне обладнання, Wi-Fi, сучасний та багато чисельний бібліотечний фонд,  доступну ціну за навчання!

Початок прийому документів – 12 липня 2018 року;

Закінчення прийому документів – 24 липня 2018 року.

Звернувшись до приймальної комісії за телефоном 400-02-22, Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі запитання щодо умов вступу!