Студенти КІТЗ НАУ відвідали місто Переяслав-Хмельницький

20 жовтня 2018 року
Студенти КІТЗ НАУ відвідали місто Переяслав-Хмельницький. Ми побували у
5 найцікавіших музеях міста, в якому князювали Юрій Довгорукий і Володимир Мономах.

Нам дуже сподобався музей – діорама «Битва за Дніпро», яка розповідає про
героїчне форсування Дніпра радянськими військами й битву на Букринському
Плацдармі. В результаті цієї битви було визволено Київ від фашистських
загарбників, 75-річницю якої ми будемо відзначати 6 листопада 2018 року.
Також ми побували у музеї-колегіумі Григорія Сковороди, музеї Тараса
Шевченка, музеї народної архітектури і побуту, та ін. Усі ці унікальні об’єкти –
тільки частина прекрасного міста в якому ми побували!