Екскурсія до страхової компанії «ТАС Life»

В рамках гуртка «Сучасний підприємець» 16 листопада відбулася екскурсія до СК «ТАС Life».

Після короткого екскурсу в історію компанії та холдингу, студентам групи Ф-30 разом із викладачем Костенко Г.І. було проведено екскурсію по офісу, де відбулося знайомство із співробітниками СК «ТАС Life». Після екскурсії студенти отримали інформацію про види страхових послуг, які надає компанія, розміри страхових виплат та інвестиційного доходу та інші важливі фінансові показники роботи компанії в динаміці. Приємно було спостерігати як студенти вели діалог із співробітниками компанії на професійні теми, а наприкінці найактивніші отримали подарунки.

Завдяки екскурсії студенти отримали можливість ознайомитись на практиці з діяльністю страхової  компанії та закріпити свої теоретичні знання з дисциплін професійного циклу.