Науково-дослідна робота наукового гуртка «Етично-професійна майстерня»

У коледжі на базі комісії суспільно-гуманітарних дисциплін активно працює науковий гурток «Етично-професійна майстерня» – керівник Гутнік Катерина Олегівна.

Студентка групи Ф-20 Фарбей О.Є. з науковим керівником Гутнік К.О. прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт за тематикою: Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій. (https://hyperhost.ua/grant)

Ними була написана стаття для конкурсу, за дотриманням відповідних вимог, на тему: Аналіз економічної глобалізації очима сьогодення. Статтю-дослідження успішно додано до переліку конкурсних робіт. В листі від організаторів, щодо участі, був вручений іменний сертифікат учасника конкурсу Фарбей О.Є.

Студенти групи ОП-48к разом з викладачами Гутнік К.О. та Шевчуком Є.В. прийняли участь у науково-практичних конференціях.Ними були написані статті та опубліковані у збірниках тез відповідних науково-практичних конференціях, а семе:

1. Фесенко І. А. «Особливості хмарної веб-платформи для користувачів» конференція «Молодий вчений», публікація матеріалів IV Міжнародної науково-практичної конференції «Іноваційний розвиток науки нового тисячоліття» (м. Хмельницький, 26-27 жовтня 2018 р.) — С.63-65

2. Дубовик О. І. «Проблематика корпоративних мереж та методи захисту проти атак» конференція «Молодий вчений», публікація матеріалів IV Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційний розвиток науки нового тисячоліття» (м. Хмельницький, 26-27 жовтня 2018 р.) — С. 96-98.

3. Бабійчук Н.О. «Аналіз стану загроз мережевих ресурсів» Міжнародний центр наукових досліджень, публікація матеріалів IІ Міжнародної науково-практичної конференції «Пріоритети сучасної науки» (м. Київ, 27-28 жовтня 2018 р.) – С. 49-50.

4. Дольченко О.Ю. «Популяризація електронного бізнесу Міжнародний центр наукових досліджень, публікація матеріалів IІ Міжнародної науково-практичної конференції «Пріоритети сучасної науки» (м. Київ, 27-28 жовтня 2018 р.) – С. 54-55.

5. Вовк О.Є. «Впровадження інноваційних педагогічних технологій України» Київська наукова організація педагогіки та психології досліджень, публікація матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Тенденції розвитку психології та педагогіки» (м. Київ, Україна, 02-03 листопада 2018 року) – С. 84-85.

Студентам вручені іменні сертифікати та грамоти учасника конференцій.

Дана наукова робота в межах гуртка «Етично-професійна майстерня» дозволила студентам ознайомитися з процесами науково-дослідної роботи, знайти однодумців, поділитися плодами своїх перших наукових досліджень.