Власна електрокотельня

Шановні батьки студентів, студенти, викладачі, працівники
Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування

Адміністративна рада навчального закладу щиро дякує за надану Вами фінансову підтримку у вирішенні питання відновлення теплопостачання шляхом побудови своєї електрокотельні.

На даний час проектна документація знаходиться на завершальному етапі, обладнання та комплектуючі для побудови електрокотельні закуплені, в даний період ведуться підготовчі роботи до їх монтажу.

Адміністративна рада запевняє Вас, що опалення навчальних корпусів буде запущене в експлуатація до початку навчального 2015-2016 року.

З повагою, адміністративна рада КІТЗ НАУ