Вакантні місця для абітурієнтів

До уваги випускників 11 класу!

Відповідно до Правил прийому у 2015 році Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету здійснює прийом абітурієнтів (випускників 11 класів) на навчання за ОКР «молодший спеціаліст» на 2 курс на вакантні місця:

Спеціальність

Кількість вакантних місць

Сертифікати ЗНО

5.02010501   "Діловодство"

34,

контракт

історія України (не менше 100 б.) та українська мова і література (не менше 100 б.)

5.03050801   "Фінанси і кредит"

19,

5.03060101   "Організація виробництва"

18,

контракт

5.07010102   "Організація перевезень та управління на автомобільному транспорті"

15,

математика (не менше 100 б.) та українська мова і література (не менше 100 б.)

5.08010101   "Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання"

32,

5.08010102      "Землевпорядкування"

39,

5.08010103  "Картографічні роботи"

13,

математика (не менше 100 б.) та українська мова і література (не менше 100 б.)

Примітка: кількість вакантних місць може бути змінена у зв’язку з можливими переводами з інших навчальних закладів.