Зміни до Правил прийому

УВАГА!

Зміни до Правил прийому

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02 липня 2016 року № 755 внести зміни до «Правил прийому до Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету в 2016 році» (обговорено і схвалено на засіданні приймальної комісії Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету   протокол № 3   від   01.07.2016р.)

1. У розділі ІІІ:

1) пункт 1 доповнити новим абзацом другим такого змісту:

«Особи, які раніше здобули повну загальну середню освіту за бюджетні кошти, можуть вступати на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньої освіти за кошти фізичних та юридичних осіб.»;

2) доповнити розділ новим пунктом 6 такого змісту:

«6. Відраховані здобувачі вищої освіти ступеня бакалавра мають право за індивідуальною програмою бути поновленими для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за тією самою або спорідненою в межах галузі знань спеціальністю у тому самому або іншому вищому навчальному закладі.»

2. Пункт 1 розділу V доповнити новим абзацом другим такого змісту:

«Вищі навчальні заклади створюють консультаційні центри при приймальних комісіях для надання допомоги вступникам при поданні заяв в електронній формі.».

3. У розділі X:

1) пункт 1 додати новим другим абзацом:

«Право на зарахування на основі базової чи повної загальної середньої освіти в межах встановлених квот за результатами вступних іспитів або за результатами зовнішнього незалежного оцінювання мають особи, зазначені в пунктах 1, 2 розділу VII цих Правил, а також особи, яким таке право надано Законом України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України". Право на зарахування на основі базової чи повної загальної середньої освіти за результатами вступних іспитів або за результатами зовнішнього незалежного оцінювання мають особи, яким таке право надано Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції".».

2) пункт 2 викласти у такій редакції:

«2. Ці квоти встановлюються коледжем у межах десяти відсотків (але не менше одного місця) максимального (загального) обсягу державного замовлення за спеціальностями   (спеціалізаціями) і оголошуються одночасно з оголошенням максимального державного замовлення відповідно до цих Правил.».

Розглянуто та схвалено на засіданні Приймальної комісії КІТЗ НАУ                  ( протокол №4 від 11.07.2016р.)