"Чорнобиль не має минулого"

26 квітня 2016 року виповнилося 30 років з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

Чорнобиль... Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи.

З метою розширення знання студентів про Чорнобильську трагедію, про потенційну небезпеку радіації для усього живого та про героїчний подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС студенти коледжу брали участь у загальноколеджійних заходах та заходах Національного авіаційного університету присвячених цим трагічним подіям.

Зокрема, в 27 квітня начальником  відділу   НАЕК «Енергоатом» Романом Зібніцьким для студентів коледжу було проведено лекцію на тему «Аварії на Чорнобильський АЕС та АЕС Фукусіма – уроки для української атомної галузі». Під час лекції студенти ознайомились з основними принципами роботи атомних електростанцій та отримали об’єктивну інформацію про причини та наслідки аварій на ЧАЕС та японській АЕС Фукусіма. Центральною темою лекції стали питання постійного підвищення безпеки експлуатації енергоблоків українських атомних станцій.

Крім того, студентом групи ГР-22 Сипливим Олексієм було підготовано проект на тему «Чорнобиль не має минулого».