Крокуємо здоровими в майбутнє

В народі кажуть "Або Ви турбуєтесь про своє здоров’я, або воно потурбує Вас."

У сучасному суспільстві життя й здоров’я людини визначаються, як найвищі людські цінності. З метою формування у студентської молоді здорового способу життя традиційно наприкінці травня в коледжі проводиться День здоров’я. Цього року програма змагань включала:

◈ Підтягування на високій перекладинці (хлопці);
◈ Висіти на зігнутих руках на перекладинці (дівчата);
◈ Стрибки у довжину з місця (хлопці, дівчата);
◈ Стрибка на скакалці (хлопці, дівчата);
◈ Піднімання в сід, з положення лежачи (хлопці, дівчата);
◈ Перетягування канату.

Переможцем змагань стала група РПЗ-19!