До уваги випускників 11 класу!

Шановні випускники!

Не гайте часу, подавайте документи до коледжу! Ми Вас чекаємо!

Відповідно до Правил прийому у 2016 році Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету здійснює прийом абітурієнтів (випускників 11 класів) на навчання за ОКР «молодший спеціаліст» на 2 курс на вакантні місця тільки на контрактну форму навчання:

Спеціальність

Кількість вакантних місць

Сертифікати ЗНО

5.02010501 «Діловодство»

33,

контракт

історія України (не менше 100 б.) та українська мова і література (не менше 100 б.)

5.03050801 «Фінанси і кредит»

25,

5.03060101 «Організація виробництва»

24,

контракт

5.07010102 «Організація перевезень та управління на автомобільному транспорті»

18,

математика (не менше 100 б.) та українська мова і література (не менше 100 б.)

5.08010101 «Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання»

43,

5.08010102 «Землевпорядкування»

40,

5.08010103 «Картографічні роботи»

10,

математика (не менше 100 б.) та українська мова і література (не менше 100 б.)

5.05010301 «Розробка програмного забезпечення»

6,