Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.

ПЕРЕЛІК СЕРТИФІКАТІВ ЗНО ДЛЯ ВСТУПУ В КОЛЕДЖ

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають до Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, зараховуються бали сертифіката(ів) зовнішнього незалежного оцінювання:

Детальніше...

Про зарахування на навчання

 Про зарахування на навчання

 

Детальніше...

Списки рекомендованих

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання»

 

Прохідний бал 20,4

 

П.І. Б.

Сума балів

Пільги

1

Нужненко Євгеній Юрійович

15,5

позбавлений батьківського піклуваня

2

Остапчук Богдан Ростиславович

15,2

дитина-інвалід; дитина позбалена батьківського піклування

3

Фарбей Ольга Євгеніївна

29,9

 

4

Шкуренко Андрій Сергійович

27,8

 

5

Лютіков Олександр Олександрович

27,6

 

6

Ткачева Анастасія Андріївна

27,5

 

7

Дибка Олег Валентинович

27

 

8

Чернієнко Марія Данилівна

26,8

 

9

Солоніна Олександр Сергійович

26,6

 

10

Тихончук Ян Олексійович

26,6

 

11

Каціон Богдан Миколайович

26,3

 

12

Жорняк Артур Олегович

26,1

 

13

Носіков Владислав Святославович

26

 

14

Качуренко Сергій Олександрович

25,6

 

15

Коптійчук Вадим Романович

25,6

 

16

Терещенко Дмітрій Олександрович

24,9

 

17

Яланський Антон Віталійович

24,8

 

18

Кукла Андрій Віталійович

24,6

 

19

Євтушенко Віктор Ігорович

24,4

 

20

Прилипенко Даниїл Русланович

23,9

 

21

Мареняк Михайло Олександрович

23,8

 

22

Мазур Кирило Олексійович

23,7

 

23

Пономаренко Аліна Михайлівна

23,5

 

24

Завалінський Данило Анатолійович

23,3

 

25

Шаповал Олександр Анатолійович

22,9

 

26

Василенко Іван Геннадійович

22,8

 

27

Саух Денис Вікторович

22,4

 

28

Брикса Андрій Ігорович

22,4

 

29

Дяченко Анна Юріївна

22,1

 

30

Баштанний Костянтин Олександрович

21,55

 

31

Бондарук Максим Олександрович

21,5

 

32

Єрган Владислав Юрійович

21,4

 

33

М'ясоєдова Карина Віталіївна

21,2

 

34

Костюк Максим Миколайович

21

 

35

Федчишин Артем Сергійович

21

 

36

Щока Микола Олександрович

20,8

 

37

Солдатов Максим Дмитрович

20,4

 

 

 

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Діловодство»

 

Прохідний бал 23,6

 

П.І. Б.

Сума балів

Пільги

1

Зубрейчук Наталія Олександрівна

20,3

співбесіда

2

Лях Дар'я Олександрівна

18,4

дитина під опікою

3

Остапчук Богдан Ростиславович

15,2

дитина-інвалід; дитина позбалена батьківського піклування

4

Грицай Марина Сергіївна

26,8

 

5

Кащук Анастасія Сергіївна

26,2

 

6

Руденко Тетяна Віталіївна

26,1

 

7

Отрощенко Маріанна Віталіївна

25,7

 

8

Фалєєва Олександра Алімівна

25,7

 

9

Ваврінчук Катерина Сергіївна

24,9

 

10

Дібров Альона Олегівна

24,8

 

11

Яланський Антон Віталійович

24,8

 

12

Шпак Софія Миколаївна

24,8

 

13

Пугач Анастасія Анатоліївна

24,4

 

14

Коваленко Валентина Олексіївна

24,1

 

15

Швець Роман Олексійович

24

 

16

Євтушенко Віктор Ігорович

23,9

 

17

Степаненко Анна Олександрівна

23,6

 

 

 

 

 

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Землевпорядкування»

 

Прохідний бал 21,5

 

П.І. Б.

Сума балів

Пільги

1

Лях Дар'я Олександрівна

18,4

дитина під опікою

2

Шкурко Артем Сергійович

17,1

сирота під опікою

3

Нужненко Євгеній Юрійович

15,5

позбавлений батьківського піклуваня

4

Остапчук Богдан Ростиславович

15,2

дитина-інвалід; дитина позбалена батьківського піклування

5

Фарбей Ольга Євгеніївна

29,9

 

6

Ткачева Анастасія Андріївна

27,5

 

7

Дибка Олег Валентинович

27

 

8

Чернієнко Марія Данилівна

26,8

 

9

Каціон Богдан Миколайович

26,3

 

10

Жорняк Артур Олегович

26,1

 

11

Козлюк Анна Федорівна

26

 

12

Носіков Владислав Святославович

26

 

13

Фалєєва Олександра Алімівна

25,7

 

14

Качуренко Сергій Олександрович

25,6

 

15

Коптійчук Вадим Романович

25,6

 

16

Гапич Володимир Іванович

25,5

 

17

Курчицький Владислав Андрійович

25,1

 

18

Терещенко Дмітрій Олександрович

24,9

 

19

Яланський Антон Віталійович

24,8

 

20

Литвин Микола Русланович

24,8

 

21

Шпак Софія Миколаївна

24,8

 

22

Кукла Андрій Віталійович

24,6

 

23

Неподобний Ярослав Валерійович

24,2

 

24

Прилипенко Даниїл Русланович

23,9

 

25

Мареняк Михайло Олександрович

23,8

 

26

Мазур Кирило Олексійович

23,7

 

27

Пономаренко Аліна Михайлівна

23,5

 

28

Завалінський Данило Анатолійович

23,3

 

29

Шаповал Олександр Анатолійович

22,9

 

30

Василенко Іван Геннадійович

22,8

 

31

Ніколаєнко Микита Сергійович

22,5

 

32

Саух Денис Вікторович

22,4

 

33

Брикса Андрій Ігорович

22,4

 

34

Дубовик Вікторія Анатоліївна

22,2

 

35

Дяченко Анна Юріївна

22,1

 

36

Шпак Віктор Валентинович

22

 

37

Баштанний Костянтин Олександрович

21,55

 

38

Бондарук Максим Олександрович

21,5

 

 

 

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Картографічні роботи»

 

Прохідний бал 24,8

 

П.І. Б.

Сума балів

Пільги

1

Нужненко Євгеній Юрійович

15,5

позбавлений батьківського піклуваня

2

Остапчук Богдан Ростиславович

15,2

дитина-інвалід; дитина позбалена батьківського піклування

3

Кімлач Вячеслав Віталійович

27,3

 

4

Дибка Олег Валентинович

27

 

5

Грицай Марина Сергіївна

26,8

 

6

Чернієнко Марія Данилівна

26,8

 

7

Тихончук Ян Олексійович

26,6

 

8

Романов Владислав Олегович

26,5

 

9

Кащук Анастасія Сергіївна

26,2

 

10

Руденко Тетяна Віталіївна

26,1

 

11

Козлюк Анна Федорівна

26

 

12

Носіков Владислав Святославович

26

 

13

Коптійчук Вадим Романович

25,6

 

14

Саулюнас Сергій Андрійович

25,1

 

15

Яланський Антон Віталійович

24,8

 

 

 

 

 

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Організація виробництва»

 

Прохідний бал 23,5

 

П.І. Б.

Сума балів

Пільги

1

Зубрейчук Наталія Олександрівна

20,3

співбесіда

2

Нужненко Євгеній Юрійович

15,5

позбавлений батьківського піклуваня

3

Остапчук Богдан Ростиславович

15,2

дитина-інвалід; дитина позбалена батьківського піклування

4

Фарбей Ольга Євгеніївна

29,9

 

5

Ляш Любов Миколаївна

26,8

 

6

Онисько Артем Васильович

26,7

 

7

Зозуля Богдан Володимирович

26,7

 

8

Поліщук Андрій Леонідович

26,4

 

9

Руденко Тетяна Віталіївна

26,1

 

10

Фалєєва Олександра Алімівна

25,7

 

11

Береза Антон Анатолійович

25,3

 

12

Ваврінчук Катерина Сергіївна

24,9

 

13

Петрина Євгеній Євгенійович

24,8

 

14

Дібров Альона Олегівна

24,8

 

15

Литвин Микола Русланович

24,8

 

16

Шпак Софія Миколаївна

24,8

 

17

Рудь Владислав В'ячеславович

24,6

 

18

Коваленко Валентина Олексіївна

24,1

 

19

Гаєвський Максим Русланович

24,1

 

20

Швець Роман Олексійович

24

 

21

Євтушенко Віктор Ігорович

23,9

 

22

Мареняк Михайло Олександрович

23,8

 

23

Степаненко Анна Олександрівна

23,6

 

24

Черкавський Євгеній Валентинович

23,6

 

25

Калмикова Альона Віталіївна

23,5

 

 

 

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Організація перевезень та управління на автотранспорті»

 

Прохідний бал 23,5

 

П.І. Б.

Сума балів

Пільги

1

Шкурко Артем Сергійович

17,1

сирота під опікою

2

Багаєв Артем Таймурасович

29,5

 

3

Власенко Любов Дмитрівна

27,9

 

4

Шкуренко Андрій Сергійович

27,8

 

5

Лютіков Олександр Олександрович

27,6

 

6

Кімлач Вячеслав Віталійович

27,3

 

7

Солоніна Олександр Сергійович

26,6

 

8

Романов Владислав Олегович

26,5

 

9

Бузун Олександр Геннадійович

26,5

 

10

Поліщук Андрій Леонідович

26,4

 

11

Кореневич Володимир Сергійович

26,4

 

12

Сухоручкіна Дар'я Володимирівна

26,1

 

13

Жорняк Артур Олегович

26,1

 

14

Іванкевич Олександр Ігорович

26

 

15

Гапич Володимир Іванович

25,5

 

16

Курчицький Владислав Андрійович

25,1

 

17

Саулюнас Сергій Андрійович

25,1

 

18

Петрина Євгеній Євгенійович

24,8

 

19

Яланський Антон Віталійович

24,8

 

20

Рудь Владислав В'ячеславович

24,6

 

21

Рибачук Артем Олександрович

24,5

 

22

Гаєвський Максим Русланович

24,1

 

23

Мареняк Михайло Олександрович

23,8

 

24

Черкавський Євгеній Валентинович

23,6

 

25

Калмикова Альона Віталіївна

23,5

 

 

 

 

 

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Розробка програмного забезпечення»

 

Прохідний бал 24,0

 

П.І. Б.

Сума балів

1

Бистріцький Артем Ігорович

29,9

2

Погоріла Вікторія Миколаївна

28,8

3

Коротич Ольга Володимирівна

28,6

4

Оскілко Юлія Михайлівна

28

5

Шкуренко Андрій Сергійович

27,8

6

Гончар Олександр Миколайович

27,6

7

Набок Олесь Володимирович

27,1

8

Онисько Артем Васильович

26,7

9

Зозуля Богдан Володимирович

26,7

10

Черкашина Катерина Димитрівна

26,6

11

Халілов Ібрагім Мехді огли

26,5

12

Бузун Олександр Геннадійович

26,5

13

Рудчик Валерія Романівна

26,46

14

Веселов Владислав Олегович

26,4

15

Каціон Богдан Миколайович

26,3

16

Жорняк Артур Олегович

26,1

17

Шатров Владислав Олександрович

26

18

Кімлач Вячеслав Віталійович

25,8

19

Іванкевич Олександр Ігорович

25,5

20

Саулюнас Сергій Андрійович

25,1

21

Петрина Євгеній Євгенійович

24,8

22

Шпак Софія Миколаївна

24,8

23

Сухоручкіна Дар'я Володимирівна

24,6

24

Коваленко Валентина Олексіївна

24,1

25

Швець Роман Олексійович

24

 

 

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Фінанси і кредит»

 

Прохідний бал 24,6

 

П.І. Б.

Сума балів

Пільги

1

Зубрейчук Наталія Олександрівна

20,3

співбесіда

2

Фарбей Ольга Євгеніївна

29,9

 

3

Багаєв Артем Таймурасович

28

 

4

Шкуренко Андрій Сергійович

27,8

 

5

Грицай Марина Сергіївна

26,8

 

6

Ляш Любов Миколаївна

26,8

 

7

Зозуля Богдан Володимирович

26,7

 

8

Солоніна Олександр Сергійович

26,6

 

9

Поліщук Андрій Леонідович

26,4

 

10

Корченко Валентина Сергіївна

26,1

 

11

Руденко Тетяна Віталіївна

26,1

 

12

Фалєєва Олександра Алімівна

25,7

 

13

Береза Антон Анатолійович

25,3

 

14

Ваврінчук Катерина Сергіївна

24,9

 

15

Дібров Альона Олегівна

24,8

 

16

Литвин Микола Русланович

24,8

 

17

Шпак Софія Миколаївна

24,8

 

18

Сухоручкіна Дар'я Володимирівна

24,6

 

 

 

Обсяг державного замовлення

Обсяг державного замовлення

Детальніше...

Положення про приймальну комісію

Положення про приймальну комісію Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету

Детальніше...

Правила прийому

Даний розділ містить у собі правила прийому до Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету у 2016 році.

Детальніше...

Документи, що необхідні для зарахування до коледжу

  1. Заява про вступ (заповнюється в приймальній комісії);
  2. Документи про освіту (в оригіналі) або копію (при наявності оригіналу);
  3. Для вступу на другий курс: сертифікат УЦОЯО з української мови та літератури, математики, історії України (в залежності від спеціальності);
  4. 6 Фотокарток розміром 3х4 см;
  5. Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про прописку до призивної дільниці) вступник пред'являє особисто;
  6. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  7. При наявності пільг  абітурієнти подають документи, що засвідчують пільгу.
  8. Конверти з поштовими марками – 4 шт.

Розклад вступних випробувань

 

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
ДО КОЛЕДЖУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ
9 клас

 

Детальніше...

Підготовчі курси

Підготовчі курси для вступу в Коледж - це сприятливий старт для комфортного навчання в подальшому. Майбутні студенти Коледжу – це, в першу чергу, діти підліткового віку і дуже важливо не упустити період адаптації у новому навчальному середовищі, можливості призвичаїтись до методики викладання викладачів вищого навчального закладу.

Детальніше...

Ліцензії і сертифікати

У даному розділі містяться сертифікати про акредитації, ліцензії та додатки до них.

Детальніше...

Програми вступних випробувань

У даному розділі знаходяться програми вступних випробувань для підготовки до екзамену.

Детальніше...

Фінанси і кредит (бакалавр)

Професійний фінансист - це людина, яка вміє використовувати та оптимально обирати форми і методи фінансового обслуговування всіх сфер народного господарства, забезпечувати використання фінансово-кредитного як діючого важеля економічної політики держави.

Детальніше...

Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання

Студенти, що навчаються за спеціальністю 5.08010101 «Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання»  по закінченню коледжу будуть здійснювати роботи із нівелювання земельних ділянок, оброблення даних із застосуванням специфічного програмного забезпечення та виконувати знімальні геодезичні та гідрографічні роботи, зокрема: знімальні роботи, пов’язані з веденням земельного кадастру, знімальні гідрографічні роботи, знімальні роботи із розмежуванням кордонів, знімальні роботи в промисловості та будівництві, а також обробка космічної інформації та аерофотозйомки.

Детальніше...

Фінанси і кредит

Професійний фінансист - це людина, яка вміє використовувати та оптимально обирати форми і методи фінансового обслуговування всіх сфер народного господарства, забезпечувати використання фінансово-кредитного як діючого важеля економічної політики держави.

Детальніше...

Організація виробництва

Виробничі підприємства визначають промисловий потенціал народного господарства і безупинно змінюються в міру розвитку продуктивних сил і поглиблення виробничих відносин. На кожному етапі розвитку економіки переважне поширення одержують ті або інші типи виробничих організацій. У народному господарстві відбувається безупинне удосконалювання чинних організаційних структур управління і пошук нових, більш раціональних форм організації управління. Пізнання закономірностей і теоретичне пояснення цих процесів мають велике значення для підвищення ефективності промислового виробництва.

Детальніше...

Геодезія, картографія та землеустрій (бакалавр)

Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 193 «Геодезія та землеустрій (бакалавр)» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.

Детальніше...

Землевпорядкування

За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.

Детальніше...

Діловодство

Діловодство - це експлуатація організаційної техніки; робота в організаційних системах локальних і глобальних комп’ютерних системах; документоційне (інформаційне) забезпечення управління; здійснення оперативного регулювання ходу діловодства; прийняття самостійного управлінського рішення; організація роботи з кадрами; методичне керівництво документоційним забезпеченням структурних підрозділів; контроль якості виконання задач стосовно основної діяльності; аналіз і оцінка ефективності виробничого процесу в підрозділі; розробка заходів з підвищення ефективної праці; оволодіння навичками роботи з оргтехнікою та персональним комп'ютером.

Детальніше...

Картографічні роботи

Картографія... Скільки цікавого містить ця наука! Географічна карта - найбільше творіння людства. Вона є чудовим засобом пізнання оточуючого світу. До неї звертаються інженери та дослідники, геологи та агрономи, вчені та військові, і кожен знаходить відповіді на свої питання. Карта міцно увійшла в наше життя. Її ми бачимо в газетах, журналах, на екрані телевізора. Картою супроводжуються міжнародні та інші події, прогноз погоди, розповіді про внутрішнє положення країн, поради про туристичні маршрути.

Детальніше...

Організація перевезень та управління на автотранспорті

Для формування професійного спрямування майбутніх фахівців вивчається: будова, робота, технічне обслуговування й використання автомобілів різного призначення, властивості витратних автомобільних матеріалів, умови руху автомобільних транспортних засобів, організаційні умови перевезень різнотипних вантажів, основи роботи підприємств, програмне забезпечення управління перевезеннями.

Детальніше...