Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.

Підготовчі курси

Підготовчі курси для вступу в Коледж - це сприятливий старт для комфортного навчання в подальшому. Майбутні студенти Коледжу – це, в першу чергу, діти підліткового віку і дуже важливо не упустити період адаптації у новому навчальному середовищі, можливості призвичаїтись до методики викладання викладачів вищого навчального закладу.

Тому маємо змогу Вам запропонувати навчання на підготовчих курсах, яке проходить двічі на тиждень у другій половині дня. Кількість слухачів у групах – до 25-ти осіб. Викладачі допомагають абітурієнтам систематизувати шкільну програму та засвоїти новий навчальний матеріал, а також, успішно підготуватися до державної підсумкової атестації тощо.

Поспішай, кількість місць обмежена ліцензією.

 Загальна інформація

  • Вартість навчання: 350 грн/міс. (2100 грн за весь період)
  • Навчання проводиться один раз на тиждень: субота.
  • Термін навчання: 6 місяців.
  • Можливість отримати до 1.8 додаткових конкурсних бала.

 

 Щоб стати слухачем підготовчих курсів необхідно подати такі документи:

  • копія паспорта та ідентифікаційного коду одного з батьків (для оформлення договору про навчання на підготовчих курсах).

 

Чекаємо на вас за адресою: м. Київ, вул. Дружківська, 6.

звертатися до приймальної комісії коледжу або каб.12 (І корпус)

тел. (044) 400-02-22 (приймальна комісія),

(044) 400-04-05 (приймальна директора)

Завідувач підготовчим відділенням.

Терещенко Людмила Анатоліївна 

Тел. 0969107994

До уваги слухачів підготовчих курсів!!!

До уваги абітурієнтів!

Продовжується набір на 4-ох місячні курси.

Запис на навчання з 16 січня 2017 р.

Початок занять: 04 лютого

Вартість навчання : 2100 грн.