Галузь знань   19 - Архітектура та будівництво

Кваліфікація:

Форма навчання:

молодший спеціаліст

4 роки – на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

3 роки  – на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.)

бакалавр 2 роки – за скороченим терміном навчання на базі диплома молодшого спеціаліста

технік-землевпорядник

денна

Актуальність спеціальності

Землевпорядкування – це цілісна система взаємопов’язаних, організаційно-господарських, інженерно-технічних, еколого-економічних і соціальних заходів та дій, спрямованих у кінцевому підсумку на зміну або вдосконалення існуючого порядку й змісту використання чи володіння землею. Землевпорядкування здійснюється з метою організації раціонального та найбільш ефективного використання землі (земельної власності) в інтересах як окремої людини, так і групи людей та суспільства в цілому.

Особисті якості фахівця

Робота фахівця з землевпорядкування  та землеустрою потребує вміння приймати виважені рішення, спілкуватися з людьми, а також вимагає уважності, чіткості і відповідальності. Щоб стати успішним фахівцем у цій галузі, необхідно бути наполегливим, впевненим у собі, активним, вміти логічно мислити. Від фахівця вимагається ініціатива і самостійність у вирішенні конкретних трудових завдань. Важливі дбайливість і далекоглядність, точність і дотримання юридичних тонкощів. Адже багато змін при неправильному плануванні, можуть виявитися незворотними. Мінливі умови праці вимагають від працівника творчого вирішення виникаючих задач. Викладачі нашого коледжу докладають багато зусиль для набуття студентами професіональних якостей та навиків майбутніх фахівців.

Сфери застосування отриманих знань

Професія землевпорядника передбачає глибоке розуміння процесів, які відбуваються в природі. Спеціалісти у цій галузі мають змогу працювати:

• в обласних, районних та міських управліннях і відділах земельних ресурсів;
  • бюро технічної інвентаризації;
  • відділах архітектури та містобудування;
  • агентствах з оцінки нерухомості;
  • відділах фонду держмайна, обласних та районних відділах юстиції;
  • сільських, селищних, міських та районних радах;
  • держадміністраціях та їх підрозділах;
  • податковій службі.

Продовження навчання

Випускники мають можливість продовжити  навчання в нашому навчальному закладі та у вищих навчальних закладах IIІ - IV рівня акредитації:

Ø    Національний авіаційний університет;

Ø    Київський Національний університет будівництва і архітектури;

Ø    Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

Ø    Національний аграрний університет.

Ø    Національний транспортний університет.