Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.

Списки рекомендованих

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання»

 

Прохідний бал 20,4

 

П.І. Б.

Сума балів

Пільги

1

Нужненко Євгеній Юрійович

15,5

позбавлений батьківського піклуваня

2

Остапчук Богдан Ростиславович

15,2

дитина-інвалід; дитина позбалена батьківського піклування

3

Фарбей Ольга Євгеніївна

29,9

 

4

Шкуренко Андрій Сергійович

27,8

 

5

Лютіков Олександр Олександрович

27,6

 

6

Ткачева Анастасія Андріївна

27,5

 

7

Дибка Олег Валентинович

27

 

8

Чернієнко Марія Данилівна

26,8

 

9

Солоніна Олександр Сергійович

26,6

 

10

Тихончук Ян Олексійович

26,6

 

11

Каціон Богдан Миколайович

26,3

 

12

Жорняк Артур Олегович

26,1

 

13

Носіков Владислав Святославович

26

 

14

Качуренко Сергій Олександрович

25,6

 

15

Коптійчук Вадим Романович

25,6

 

16

Терещенко Дмітрій Олександрович

24,9

 

17

Яланський Антон Віталійович

24,8

 

18

Кукла Андрій Віталійович

24,6

 

19

Євтушенко Віктор Ігорович

24,4

 

20

Прилипенко Даниїл Русланович

23,9

 

21

Мареняк Михайло Олександрович

23,8

 

22

Мазур Кирило Олексійович

23,7

 

23

Пономаренко Аліна Михайлівна

23,5

 

24

Завалінський Данило Анатолійович

23,3

 

25

Шаповал Олександр Анатолійович

22,9

 

26

Василенко Іван Геннадійович

22,8

 

27

Саух Денис Вікторович

22,4

 

28

Брикса Андрій Ігорович

22,4

 

29

Дяченко Анна Юріївна

22,1

 

30

Баштанний Костянтин Олександрович

21,55

 

31

Бондарук Максим Олександрович

21,5

 

32

Єрган Владислав Юрійович

21,4

 

33

М'ясоєдова Карина Віталіївна

21,2

 

34

Костюк Максим Миколайович

21

 

35

Федчишин Артем Сергійович

21

 

36

Щока Микола Олександрович

20,8

 

37

Солдатов Максим Дмитрович

20,4

 

 

 

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Діловодство»

 

Прохідний бал 23,6

 

П.І. Б.

Сума балів

Пільги

1

Зубрейчук Наталія Олександрівна

20,3

співбесіда

2

Лях Дар'я Олександрівна

18,4

дитина під опікою

3

Остапчук Богдан Ростиславович

15,2

дитина-інвалід; дитина позбалена батьківського піклування

4

Грицай Марина Сергіївна

26,8

 

5

Кащук Анастасія Сергіївна

26,2

 

6

Руденко Тетяна Віталіївна

26,1

 

7

Отрощенко Маріанна Віталіївна

25,7

 

8

Фалєєва Олександра Алімівна

25,7

 

9

Ваврінчук Катерина Сергіївна

24,9

 

10

Дібров Альона Олегівна

24,8

 

11

Яланський Антон Віталійович

24,8

 

12

Шпак Софія Миколаївна

24,8

 

13

Пугач Анастасія Анатоліївна

24,4

 

14

Коваленко Валентина Олексіївна

24,1

 

15

Швець Роман Олексійович

24

 

16

Євтушенко Віктор Ігорович

23,9

 

17

Степаненко Анна Олександрівна

23,6

 

 

 

 

 

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Землевпорядкування»

 

Прохідний бал 21,5

 

П.І. Б.

Сума балів

Пільги

1

Лях Дар'я Олександрівна

18,4

дитина під опікою

2

Шкурко Артем Сергійович

17,1

сирота під опікою

3

Нужненко Євгеній Юрійович

15,5

позбавлений батьківського піклуваня

4

Остапчук Богдан Ростиславович

15,2

дитина-інвалід; дитина позбалена батьківського піклування

5

Фарбей Ольга Євгеніївна

29,9

 

6

Ткачева Анастасія Андріївна

27,5

 

7

Дибка Олег Валентинович

27

 

8

Чернієнко Марія Данилівна

26,8

 

9

Каціон Богдан Миколайович

26,3

 

10

Жорняк Артур Олегович

26,1

 

11

Козлюк Анна Федорівна

26

 

12

Носіков Владислав Святославович

26

 

13

Фалєєва Олександра Алімівна

25,7

 

14

Качуренко Сергій Олександрович

25,6

 

15

Коптійчук Вадим Романович

25,6

 

16

Гапич Володимир Іванович

25,5

 

17

Курчицький Владислав Андрійович

25,1

 

18

Терещенко Дмітрій Олександрович

24,9

 

19

Яланський Антон Віталійович

24,8

 

20

Литвин Микола Русланович

24,8

 

21

Шпак Софія Миколаївна

24,8

 

22

Кукла Андрій Віталійович

24,6

 

23

Неподобний Ярослав Валерійович

24,2

 

24

Прилипенко Даниїл Русланович

23,9

 

25

Мареняк Михайло Олександрович

23,8

 

26

Мазур Кирило Олексійович

23,7

 

27

Пономаренко Аліна Михайлівна

23,5

 

28

Завалінський Данило Анатолійович

23,3

 

29

Шаповал Олександр Анатолійович

22,9

 

30

Василенко Іван Геннадійович

22,8

 

31

Ніколаєнко Микита Сергійович

22,5

 

32

Саух Денис Вікторович

22,4

 

33

Брикса Андрій Ігорович

22,4

 

34

Дубовик Вікторія Анатоліївна

22,2

 

35

Дяченко Анна Юріївна

22,1

 

36

Шпак Віктор Валентинович

22

 

37

Баштанний Костянтин Олександрович

21,55

 

38

Бондарук Максим Олександрович

21,5

 

 

 

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Картографічні роботи»

 

Прохідний бал 24,8

 

П.І. Б.

Сума балів

Пільги

1

Нужненко Євгеній Юрійович

15,5

позбавлений батьківського піклуваня

2

Остапчук Богдан Ростиславович

15,2

дитина-інвалід; дитина позбалена батьківського піклування

3

Кімлач Вячеслав Віталійович

27,3

 

4

Дибка Олег Валентинович

27

 

5

Грицай Марина Сергіївна

26,8

 

6

Чернієнко Марія Данилівна

26,8

 

7

Тихончук Ян Олексійович

26,6

 

8

Романов Владислав Олегович

26,5

 

9

Кащук Анастасія Сергіївна

26,2

 

10

Руденко Тетяна Віталіївна

26,1

 

11

Козлюк Анна Федорівна

26

 

12

Носіков Владислав Святославович

26

 

13

Коптійчук Вадим Романович

25,6

 

14

Саулюнас Сергій Андрійович

25,1

 

15

Яланський Антон Віталійович

24,8

 

 

 

 

 

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Організація виробництва»

 

Прохідний бал 23,5

 

П.І. Б.

Сума балів

Пільги

1

Зубрейчук Наталія Олександрівна

20,3

співбесіда

2

Нужненко Євгеній Юрійович

15,5

позбавлений батьківського піклуваня

3

Остапчук Богдан Ростиславович

15,2

дитина-інвалід; дитина позбалена батьківського піклування

4

Фарбей Ольга Євгеніївна

29,9

 

5

Ляш Любов Миколаївна

26,8

 

6

Онисько Артем Васильович

26,7

 

7

Зозуля Богдан Володимирович

26,7

 

8

Поліщук Андрій Леонідович

26,4

 

9

Руденко Тетяна Віталіївна

26,1

 

10

Фалєєва Олександра Алімівна

25,7

 

11

Береза Антон Анатолійович

25,3

 

12

Ваврінчук Катерина Сергіївна

24,9

 

13

Петрина Євгеній Євгенійович

24,8

 

14

Дібров Альона Олегівна

24,8

 

15

Литвин Микола Русланович

24,8

 

16

Шпак Софія Миколаївна

24,8

 

17

Рудь Владислав В'ячеславович

24,6

 

18

Коваленко Валентина Олексіївна

24,1

 

19

Гаєвський Максим Русланович

24,1

 

20

Швець Роман Олексійович

24

 

21

Євтушенко Віктор Ігорович

23,9

 

22

Мареняк Михайло Олександрович

23,8

 

23

Степаненко Анна Олександрівна

23,6

 

24

Черкавський Євгеній Валентинович

23,6

 

25

Калмикова Альона Віталіївна

23,5

 

 

 

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Організація перевезень та управління на автотранспорті»

 

Прохідний бал 23,5

 

П.І. Б.

Сума балів

Пільги

1

Шкурко Артем Сергійович

17,1

сирота під опікою

2

Багаєв Артем Таймурасович

29,5

 

3

Власенко Любов Дмитрівна

27,9

 

4

Шкуренко Андрій Сергійович

27,8

 

5

Лютіков Олександр Олександрович

27,6

 

6

Кімлач Вячеслав Віталійович

27,3

 

7

Солоніна Олександр Сергійович

26,6

 

8

Романов Владислав Олегович

26,5

 

9

Бузун Олександр Геннадійович

26,5

 

10

Поліщук Андрій Леонідович

26,4

 

11

Кореневич Володимир Сергійович

26,4

 

12

Сухоручкіна Дар'я Володимирівна

26,1

 

13

Жорняк Артур Олегович

26,1

 

14

Іванкевич Олександр Ігорович

26

 

15

Гапич Володимир Іванович

25,5

 

16

Курчицький Владислав Андрійович

25,1

 

17

Саулюнас Сергій Андрійович

25,1

 

18

Петрина Євгеній Євгенійович

24,8

 

19

Яланський Антон Віталійович

24,8

 

20

Рудь Владислав В'ячеславович

24,6

 

21

Рибачук Артем Олександрович

24,5

 

22

Гаєвський Максим Русланович

24,1

 

23

Мареняк Михайло Олександрович

23,8

 

24

Черкавський Євгеній Валентинович

23,6

 

25

Калмикова Альона Віталіївна

23,5

 

 

 

 

 

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Розробка програмного забезпечення»

 

Прохідний бал 24,0

 

П.І. Б.

Сума балів

1

Бистріцький Артем Ігорович

29,9

2

Погоріла Вікторія Миколаївна

28,8

3

Коротич Ольга Володимирівна

28,6

4

Оскілко Юлія Михайлівна

28

5

Шкуренко Андрій Сергійович

27,8

6

Гончар Олександр Миколайович

27,6

7

Набок Олесь Володимирович

27,1

8

Онисько Артем Васильович

26,7

9

Зозуля Богдан Володимирович

26,7

10

Черкашина Катерина Димитрівна

26,6

11

Халілов Ібрагім Мехді огли

26,5

12

Бузун Олександр Геннадійович

26,5

13

Рудчик Валерія Романівна

26,46

14

Веселов Владислав Олегович

26,4

15

Каціон Богдан Миколайович

26,3

16

Жорняк Артур Олегович

26,1

17

Шатров Владислав Олександрович

26

18

Кімлач Вячеслав Віталійович

25,8

19

Іванкевич Олександр Ігорович

25,5

20

Саулюнас Сергій Андрійович

25,1

21

Петрина Євгеній Євгенійович

24,8

22

Шпак Софія Миколаївна

24,8

23

Сухоручкіна Дар'я Володимирівна

24,6

24

Коваленко Валентина Олексіївна

24,1

25

Швець Роман Олексійович

24

 

 

 

Список рекомендованих до зарахування на бюджет

 

Спеціалізація «Фінанси і кредит»

 

Прохідний бал 24,6

 

П.І. Б.

Сума балів

Пільги

1

Зубрейчук Наталія Олександрівна

20,3

співбесіда

2

Фарбей Ольга Євгеніївна

29,9

 

3

Багаєв Артем Таймурасович

28

 

4

Шкуренко Андрій Сергійович

27,8

 

5

Грицай Марина Сергіївна

26,8

 

6

Ляш Любов Миколаївна

26,8

 

7

Зозуля Богдан Володимирович

26,7

 

8

Солоніна Олександр Сергійович

26,6

 

9

Поліщук Андрій Леонідович

26,4

 

10

Корченко Валентина Сергіївна

26,1

 

11

Руденко Тетяна Віталіївна

26,1

 

12

Фалєєва Олександра Алімівна

25,7

 

13

Береза Антон Анатолійович

25,3

 

14

Ваврінчук Катерина Сергіївна

24,9

 

15

Дібров Альона Олегівна

24,8

 

16

Литвин Микола Русланович

24,8

 

17

Шпак Софія Миколаївна

24,8

 

18

Сухоручкіна Дар'я Володимирівна

24,6