ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»

З ювілеєм, рідний коледже

Ми відсвяткували свій 75-річний ювілей КІТЗ НАУ!!!
Це було справжнє свято всієї нашої дружньої родини. Центр мистецтв і культури НАУ радо відкрив свої двері для викладачів, що працюють зараз та викладачів минулих років, студентів сьогодення та випускників всіх років! На святі були присутні: Ректор НАУ - Володимир Миколайович Ісаєнко, члени вченої ради НАУ, керівники інших ЗВО, Голова профспілки геологів, геодезистів та картографів - Іван Григорович Бакулей, представники геодезичної та картографічної галузі, депутат Верховної ради декількох скликань - Володимир Стретович та багато інших гостей. Святковий настрій біля входу створив військовий оркестр. А в холі гостей чекала виставка картин нашої випускниці, а нині талановитої художниці Євгенії Мирошниченко(Чепурна) .
Щира подяка усім учасникам нашого свята: ведучому - Олександру Ситнику, групі підтримки, студентам всіх відділень за яскраві візитки, і Народному дівочому танцювальному колективу «Словяно’чка», який став справжньою прикрасою нашого свята.
В програмі були виступи гостей і нагородження кращих викладачів та студентів, спогади випускників, привітання гостей, сльози щастя і посмішки глядачів!!!
Рідний КТТ, КІТЗ НАУ, з ювілеєм тебе!!! Щиро любимо і віримо в твоє майбутнє у рідній Україні!

Коледж рідний радо нас ти зустрічаєш,
І сьогодні твій святкуєм ювілей!
Альма матер ти ніколи не старієшь,
Любиш щиро всіх своїх дітей!
Коледж рідний, тут іде процесс навчання.
Дружба,поруч і студент і викладач!
Памятаєшь тут своє перше кохання,
Радість перемог і біль невдач.
Коледж рідний ми тебе вітаєм щиро!
Ти найкращий в світі для всіх нас!
І бажаєм щастя,доброти і миру!
Злет - нормальний!Рівень - вищий клас!
Через роки, відстані і далі
Молодість покличе знову нас сюди!
Коледж будем завжди пам'ятати ,
Він у нашім серці назавжди!
Перші фото...Наступні попереду...