Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету
Бібліотека

Бібліотека коледжу

   Бібліотека коледжу є структурним підрозділом навчального закладу і виконує роль інформаційного, культурного, освітнього центру з упорядкованим зібранням документів.
   Основними напрямками бібліотечної роботи є формування документально-інформаційних ресурсів, бібліотечне обслуговування та участь у виховному процесі.
   На даний час фонд бібліотеки складає понад 45тис. примірників видань в книжковому форматі. Це - художня, загально-освітня, технічна, економічна та спеціальна література за напрямками, відповідно до потреб навчального закладу.

   Широкий та різноманітний обсяг інформації з багатьох галузей знань дає можливість для написання будь-якої навчальної або наукової праці (реферат, курсова, диплом, стаття, ін..). Зорієнтуватися в довідково-пошуковому апараті (ДПА) бібліотеки, що включає традиційні варіанти каталогів на карткових носіях, - систематичний і алфавітний, підібрати потрібну інформацію, Вам допоможуть працівники бібліотеки:
Сиротенко Світлана Альфредівна - завідувач бібліотеки та
Броцька Валентина Федорівна - бібліотекар.

До послуг користувачів - "Абонемент", кабінет №32 та Читальна зала, комп'ютеризована з підключенням до мережі "Інтернет", кабінет №31.

Бібліотека працює:
Понеділок - Четвер | з 8:00 до 17:00
П'ятниця | з 8:00 до 15:45
Обідня перерва | з 12:00 до 12:45

Чекаємо на Вас!