Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.

Список студентів відділення №2

 

 

СПИСОК 

студентів  відділення №2 

з визначеним рейтингом на підставі конкурсного балу, здобутого під час 

вступу до коледжу 

у    1   семестрі 2017-2018 н.р.

 

 

Студентів 1 курсу

Спеціальності 193 Геодезія та землеустрій 

Спеціалізації «Землевпорядкування» 

№з/п

Група

Прізвище, ім’я, по батькові

Конкурсний бал

Примітки

1

ЗВ-14

Ткачева Анастасія Андріївна

27,5

 

2

ЗВ-14

Дибка Олег Валентинович

27,0

 

3

ЗВ-14

Чернієнко Марія Данилівна

26,8

 

4

ЗВ-13

Носіков Владислав Святославович

26,0

 

5

ЗВ-13

Качуренко Сергій Олександрович

25,6

 

6

ЗВ-13

Терещенко Дмітрій Олександрович

24,9

 

7

ЗВ-14

Яланський Антон Віталійович

24,8

 

8

ЗВ-13

Неподобний Ярослав Валерійович

24,2

 

9

ЗВ-14

Прилипенко Даниїл Русланович

23,9

 

10

ЗВ-14

Мазур Кирило Олексійович

23,7

 

11

ЗВ-14

Пономаренко Аліна Михайлівна

23,5

 

12

ЗВ-13

Шаповал Олександр Анатолійович

22,9

 

13

ЗВ-14

Василенко Іван Геннадійович

22,8

 

14

ЗВ-13

Дубовик Вікторія Анатоліївна

22,2

 

15

ЗВ-13

Добровольська Іванна Олегівна

20,5

 

16

ЗВ-13

Телічук Леонід Олегович

20,3

 

17

ЗВ-14

Гриценко Юрій Костянтинович

19,8

 

18

ЗВ-13

Антонюк Ілля Адамович

19,7

 

19

ЗВ-13

Гончарук  Анастасія Дмитрівна

19,5

Батько учасник АТО

20

ЗВ-13

Кілєвой Олексій Романович

18,5

 

21

ЗВ-14

Зароднюк Антон Станіславович

18,3

 

22

ЗВ-13

Гребенюк Тарас Андрійович

17,8

 

23

ЗВ-14

Єфімов Віталій Русланович

17,8

 

24

ЗВ-13

Приставчук Артем Романович

17,7

 

25

ЗВ-13

Штурмак Назар Сергійович

17,3

 

26

ЗВ-13

Шевченко Дмитро Андрійович

17,2

 

27

ЗВ-14

Герасименко Максим Едуардович

16,9

 

28

ЗВ-13

Булах Олександр Васильович

16,7

 

29

ЗВ-14

Мошковський Вадим Юрійович

16,1

 

30

ЗВ-13

Чередніченко Назар Тарасович

15,2

 

31

ЗВ-14

Перетятько Олег Володимирович

14,4

 

32

ЗВ-14

Орішко Андрій Володимирович

14,3

 

33

ЗВ-13

Соловйов Дмитро Сергійович

12,2

 

     Завідувач відділення №2                                                                Л. Войтюк

 

Студентів 1 курсу

Спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна

та архівна справа

Спеціалізації «Діловодство»

 

№з/п

Група

Прізвище, ім’я, по батькові

Конкурсний бал

Примітки

1

Д-16

Кащук Анастасія Сергіївна

26,2

 

2

Д-16

Отрощенко Маріанна Віталіївна

25,7

 

3

Д-16

Бунечко Олена Миколаївна

21,3

 

4

Д-16

Прилипко Софія Олександрівна

19,0

 

5

Д-16

Борозенець Вікторія Андріївна

18,5

 

6

Д-16

Лях Дар’я Олександрівна

18,4

 

7

Д-16

Ніколаєва  Дар’я Андріївна

18,0

 

8

Д-16

Снігир Діана Сергіївна

16,5

Багатодітна сім’я

9

Д-16

Коротун Каріна Романівна

16,5

 

10

Д-16

Василенко Наталія Олександрівна

16,1

 

11

Д-16

Вашків Ангеліна Василівна

16,1

 

12

Д-16

Василенко Ірина Олександрівна

15,5

 

13

Д-16

Перінська Вікторія Віталіївна

15,2

 

14

Д-16

Івасенко Вікторія Ігорівна

14,6

 

15

Д-16

Пугач Анастасія Петрівна

14,5

ЧАЕС ІІ кат.

16

Д-16

Гонін Нікіта Олександрович

14,2

 

17

Д-16

Аліханян  Олександр Олександрович

13,3

 

Завідувач відділення №2                                                                    Л. Войтюк