Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.

Складання резюме

Резюме - коротка інформація про себе як фахівця, з вказівкою освіти, спеціальності (кваліфікації), професійних достоїнств, трудової біографії, своїх цілей в пошуку роботи. Резюме – це один з найефективніших засобів самореклами. Головна мета резюме – привернути до себе увагу роботодавця, створити у неї сприятливе враження про себе і отримати запрошення на особисту зустріч.

Під час написання резюме важливо пам'ятати, що воно стане Вашою візитною карткою і повинно виділяти Вас зі всього загалу людей, які шукають роботу.

Структура резюме:

 1. Прізвище, ім'я, по батькові.

 2. Основні особисті дані:дата і місце народження, адреса, контактні телефони, електронна адреса.

 3. Мета пошуку роботи: позначте посаду на яку Ви претендуєте.

 4. Освіта та професійна підготовка: вкажіть  навчальний заклад, який Ви закінчили, укажіть отримані спеціальність та кваліфікацію.

 5. Досвід роботи (якщо є ): подавайте в зворотній хронологічній послідовності.

 6. Додаткова інформація: позначте ділові якості, знання мов, уміння користуватися комп'ютерними програмами, водійські права і т.д.

 7. Дата складання резюме.

Головні вимоги до написання резюме:

 • Викладайте інформацію в резюме лаконічно, конкретно, правдиво і грамотно.
 • Підкресліть свої позитивні якості, досягнення і результати.
 • Давайте тільки ту інформацію, яку можете підтвердити.
 • Зробіть резюме привабливим за формою і легким до сприйняття.

Не треба вказувати або включати в резюме:

 • ваші фізичні дані й опис здоров'я;
 • ваші слабкі сторони;
 • соціальне походження, віросповідання, політичні погляди;
 • причини, по яких ви пішли з роботи;
 • вимоги до зарплати;
 • своє фото (виключенням можуть бути випадки, коли в бланку резюме це передбачено).

Зразок резюме випускника:

Петренко Сергій Володимирович

Дата і місце народження: 17.08.1994, м. Київ

Домашня адреса: м. Київ, вул. Жмеринська 6, буд. 13-а, кв. 210

Телефон: 80638955673

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Мета: працевлаштування на посаду програміста; працювати у стабільній організації з перспективою кар'єрного росту, досягнення вищого рівня кваліфікації, самореалізації.

Освіта:  не повна вища, освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст»;у 2014 р. закінчив Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету за спеціальністю «Розробка програмного забезпечення», кваліфікація технік-програміст.

Досвід роботи: 30.04.2014 - 19.05.2014 рр. – виробнича переддипломна практика в телекомпанії "Старт" в інформаційному відділі.

Особисті якості: цілеспрямований, відповідальний, пунктуальний, комунікабельний, легко навчаюсь.

Навики та вміння: організація захисту інформації; установка та настройка ПЗ; проведення ремонту офісної техніки та локальної мережі; робота в середовищі MS-DOS, Windows, LMS, робота з програмами MS Office, Coral Draw, Photoshop та інш.; здатність працювати самостійно та в колективі; висока працездатність, акуратність.

Додаткові відомості: вільно володію українською, російською мовами, англійською -  на рівні перекладу спеціалізованих текстів. Сімейний стан – не одружений. Наявність закордонного паспорту, водійські права категорії "В".

Інтереси: туризм, спорт, музика.

03.07.2014 р.

Складіть резюме так, щоб Ви як потенційний співробітник зацікавили роботодавця.