70-річчя КТТ-КІТЗ НАУ

Шановні колеги, друзі та співвітчизники!

В 2014 році виповнилося 70 років з дня заснування Київського топографічного  технікуму (КТТ), нині Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного Авіаційного університету (КІТЗ НАУ), одному з найвідоміших навчальних закладів України  та СНГ зі славетною історією.

При бажанні можна зробити благодійний внесок на розвиток коледжу. Відповідні кошти перераховуються на розрахунковий рахунок: 31255301104073

Отримувач: Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ, ЄДРПОУ 02570575

Банк: ГУДКСУ в м. Києві, код банку 820019

Автор пропонує придбати повну версію фільму на зустрічі випускників.