Батьківська турбота

«Рідному коледжу – батьківську турботу»

Батьки групи К-25 виступають з ініціативою створення на сайті коледжу окремої сторінки «Рідному коледжу – батьківську турботу». Це сприятиме об’єднанню для спільних справ батьків, викладачів, студентів.

Спонукали нас до цієї ініціативи наші діти – студенти групи К-25. Під час екскурсії, яку провела куратор групи, громадський директор Музею історії КІТЗ НАУ Марчук Г.Л., студенти дізналися, що художнє полотно в аудиторії 202 написав і подарував нашому навчальному закладу її батько – художник-аматор Марчук Леонід Арсентійович. Цей зразок великої батьківської вдячності навчальному закладу, де здобувала професійну освіту донька, вразив студентів. Наші діти почали думати, а як ми, їхні батьки, можемо сьогодні висловити вдячність коледжу.

Ми довго розмірковували над цим питанням і спільно дійшли висновку про необхідність створення на сайті коледжу інформаційної сторінки, яка б об’єднала батьків, викладачів, студентів в єдину колежійну родину.

Усі охочі батьки на цій сторінці зможуть викласти власні ідеї, пропозиції корисних справ на благо коледжу.

Об’єднаймося для добрих справ!

Посприяємо розвитку і процвітанню нашого навчального закладу.

Голова батьківського комітету групи К-25
Клименко Валентина Петрівна
Контактний тел. (067) 950-64-29

2014-2015 навчального року організація, яка здійснювала теплопостачання коледжу, без попередження і безпідставно розірвала договір. Постала необхідність встановлення автономного опалення: закупівлі котлів, розробки проектної документації, монтажних робіт. На той час коледж не мав достатніх коштів, щоб повністю оплатити цей проект, – і тоді коледж підтримали наші батьки.

Колектив коледжу висловлює подяку всім батькам, які матеріально підтримали закупівлю та встановлення електричного обладнання для автономного опалення коледжу.

Дуже приємно, що батьки наших студентів завжди разом з навчальним закладом, готові розділити радість наших спільних успіхів і прийти на допомогу у нелегкий час.

Випробування минулого року, які ми з честю пройшли, ще раз засвідчили, що педагогічний колектив, студенти, батьки – єдина родина.

Разом – ми сила!

З ініціативи батьків студентів групи ЗВ-23 та за дієвої підтримки адміністрації коледжу 2015 року було відремонтовано аудиторію 201. За рахунок коштів коледжу було придбано та встановлено нові металопластикові вікна та нову дошку. А за кошти, зібрані батьками, ремонтна бригада коледжу встановила нові двері, пофарбувала стіни, змінила освітлення.

Тепер студенти групи ЗВ-23 навчаються в оновленому приміщенні, значно покращилися умови їхньої навчальної праці.

Хотілося б, щоб наш почин підтримали інші батьківські колективи коледжу.

Голова батьківського комітету групи ЗВ-23
Близнюк Павло Михайлович
Контактні тел. (098) 760-13-45
(066) 658-59-03

Я, Коваленко Галина Петрівна – представник благодійної організації «БФ ОВЕС», яка започаткувала всеукраїнський збір пластмасових кришечок, кошти з переробки яких йдуть на виготовлення протезів інвалідам АТО.  Моя донька Коваленко Вікторія (група К-45) запропонувала студентам коледжу долучитися до акції «Добро жменями». Бажання студентів активно допомагати колишнім воїнам АТО підтримала голова студентського профкому Ликова Н.М., порадила, як краще організувати цю роботу. У першому і другому корпусах коледжу обладнали спеціальні місця для збору кришечок. «БФ ОВЕС» надавав постійну інформаційну підтримку акції. Як результат – за три місяці було зібрано 9 кг кришечок (приблизно 3,5 тис.).

Думаю, що для нас усіх важливою є інформація про першого протезованого завдяки волонтерській акції «Добро жменями» інваліда – Тимощука Сергія з Хмельницької області.

Закликаю усіх батьків підтримати наших дітей у цій корисній спільній справі, стати для них зразком небайдужості, здатності не тільки розуміти потреби інших людей, а й відгукуватися дієвою допомогою, прилучити до волонтерства.

Об’єднаймося разом з нашими дітьми навколо волонтерського руху «Добро жменями»!

Коваленко Наталія Петрівна
мама студентів
Коваленко Антона, К-25
Коваленко Вікторії, К-45

Шановні батьки, які працюють медиками або мають фах біолога.

Пропоную наступного навчального року (2016-2017) організувати в коледжі лекторій з проблем здорового способу життя, профілактики вірусних захворювань тощо. Ваші пропозиції щодо тематики лекцій та ваші заявки на участь у лекторії прошу надсилати на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Подбаймо разом про формування в наших дітей здорового способу життя.

Кобзиста Тетяна Іванівна
мама студента групи ГР-11