Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.

Гуртожиток коледжу

Адреса гуртожитку № 2 КІТЗ НАУ:

03113 м. Київ, вул. Дружківська 6А
Тел: (044) 443-05-27, (044) 443-05-26
До гуртожитку можна доїхати наступними маршрутами:
Станція метро «Берестейська» або «Нивки», від метро 10 хв. пішки.

Гуртожиток розрахований на 300 осіб, відповідає паспортним даним та санітарно-технічним вимогам. Створені необхідні умови для проживання, побуту, відпочинку і навчання студентів.

Тип гуртожитку: будівля гуртожитку дев’ятиповерхова, блочна система.

На кожному поверсі 1 кухня, 1 пральна кімната, на поверсі 3 блоки, в кожному  блоці санвузол, 2 умивальники та душ, є мережа Інтернету. Кімнати оснащені усім необхідним інвентарем: ліжко, тумба, стіл, стільці,  шафа.

На першому поверсі знаходиться кімната для самопідготовки та медичний пункт.

Поселення в гуртожиток №2 КІТЗ НАУ

Для поселення в гуртожиток необхідно подати:

  • направлення на поселення (з усіма необхідними підписами);
  • медичні довідки (від дерматолога, флюорографія, гінеколога (для дівчат));
  • 4 фото розміром 3*4;
  • квитанція про оплату за проживання.

Для реєстрації місця проживання: 

  • виписка з попереднього місця проживання з 2 - ма листами вибуття;
  • зняття з обліку - на основі довідки про те, що є студентом коледжу;
  • паспорт чи свідоцтво про народження;
  • квитанція про оплату держмита за реєстрацію;
  • для юнаків, які досягли 16-тирічного віку – приписне посвідчення. 

Студентські роки - краща пора в житті багатьох людей. Спогади про життя в студентському гуртожитку, друзів і вечірки гріють душу все життя. У гуртожитку студенти придумали свою народну мудрість:

"Не той студент, який не жив в гуртожитку".

Гуртожиток живе своїм життям. Всі його мешканці - це одна величезна сім'я, де немає чужих, а є тільки свої і новенькі, яких приймають в цю сім'ю з розпростертими обіймами. У нас в гуртожитку живуть студенти, які приїхали вчитися в Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ з усіх куточків Україні.

Приміщення гуртожитку №2 КІТЗ НАУ відкриває Вам двері.

Вільний час

Найкращі роки життя – студентські. Нові знайомства, друзі, переїзди, враження, життя в гуртожитку, спільні вечері, часте недосипання, лекції, сесії, згуртований відпочинок, смішні життєві історії, перший підзаробіток, дипломні роботи, незабутні викладачі, прогуляні пари… – все це спогади, які пронесуться не раз думками людини, що перевірила на собі справжнє буденно-святкове студентське життя.

Бути студентом для кожної людини – це бути побаченим та почутим, все-таки чогось навчитися, щось зробити, реалізувати себе як талановитого митця, вправного спортсмена, точного науковця…, віднайти своє покликання, стати тим індивідом, який може і хоче оцінити реальність, побачити світ і розгледіти в ньому все те, чого раніше так довго не бачилося. Бо студенти – це той тип суспільства, який має не лише свою філософію, індивідуальність, характер, інтерес, талант, майстерність, психологію, а й свою незламну позицію.

Свято - така ж важлива і необхідна частина життя, як будні. Необхідно про це пам’ятати.  У нашому гуртожитку традиційно  відзначають свята, знаменні дати, що опираються на традиції (народні, релігійні, побутові, державні тощо).