Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування
Національного авіаційного університету

Організація виробництва
Організація виробництва — це комплекс заходів, спрямованих на раціональне поєднання процесів праці з речовинними елементами виробництва в просторі й часі з метою підвищення ефективності виробництва.
Землевпорядкування
За Законом України «Про землеустрій в Україні» всі підприємства мають розробити проекти землеустрою своєї території з урахуванням нових вимог Земельного кодексу та інших нормативних актів земельної реформи. Землевпорядкування - це система заходів по організації землі (території) як засобу виробництва.
Фінанси і кредит
Фінансист – це спеціаліст, який розуміється в політиці, економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу.
Організація перевезень
Технік-організатор перевезень працюватиме в автотранспортних підприємствах промисловості, будівництва, сільського господарства, торгівлі та сфери обслуговування різних форм власності на посадах оператора , таксувальника документів на, техніка з обліку.
Розробка програмного забезпечення
Профіль діяльності програміста спрямовано на створення та обслуговування інформаційних управляючих систем, розробки та впровадження новітніх інформаційних технологій та професійного використання сучасного програмного забезпечення комп'ютерних систем в усіх галузях народного господарства України.
Геодезія, картографія та землеустрій
Випускники коледжу, що отримали диплом молодшого спеціаліста за напрямом підготовки 0801 «Геодезія та землеустрій» мають змогу продовжити навчання в КІТЗ НАУ та здобути базову вищу освіту за вказаним напрямом підготовки.
Діловодство
Діловодство - діяльність окремих працівників або підрозділів щодо створення документаційно-інформаційної бази на різних носіях для використання управлінським апаратом у процесі реалізації його функцій в процесі здійснення управління підприємством.
Картографічні роботи
Картографія – це галузь науки, техніки та виробництва, що охоплює вивчення створення і практичне використання карт.
Геодезичні роботи та експлуатація геодезичного обладнання
Геодезія - наука про визначення точних розмірів Землі, яка забезпечує математичну основу укладання всіх наступних карт.

Гуртожиток коледжу

Адреса гуртожитку № 2 КІТЗ НАУ:

03113 м. Київ, вул. Дружківська 6А
Тел: (044) 443-05-27, (044) 443-05-26
До гуртожитку можна доїхати наступними маршрутами:
Станція метро «Берестейська» або «Нивки», від метро 10 хв. пішки.

Гуртожиток розрахований на 300 осіб, відповідає паспортним даним та санітарно-технічним вимогам. Створені необхідні умови для проживання, побуту, відпочинку і навчання студентів.

Тип гуртожитку: будівля гуртожитку дев’ятиповерхова, блочна система.

На кожному поверсі 1 кухня, 1 пральна кімната, на поверсі 3 блоки, в кожному  блоці санвузол, 2 умивальники та душ, є мережа Інтернету. Кімнати оснащені усім необхідним інвентарем: ліжко, тумба, стіл, стільці,  шафа.

На першому поверсі знаходиться кімната для самопідготовки та медичний пункт.

Поселення в гуртожиток №2 КІТЗ НАУ

Для поселення в гуртожиток необхідно подати:

  • направлення на поселення (з усіма необхідними підписами);
  • медичні довідки (від дерматолога, флюорографія, гінеколога (для дівчат));
  • 4 фото розміром 3*4;
  • квитанція про оплату за проживання.

Для реєстрації місця проживання: 

  • виписка з попереднього місця проживання з 2 - ма листами вибуття;
  • зняття з обліку - на основі довідки про те, що є студентом коледжу;
  • паспорт чи свідоцтво про народження;
  • квитанція про оплату держмита за реєстрацію;
  • для юнаків, які досягли 16-тирічного віку – приписне посвідчення. 

Студентські роки - краща пора в житті багатьох людей. Спогади про життя в студентському гуртожитку, друзів і вечірки гріють душу все життя. У гуртожитку студенти придумали свою народну мудрість:

"Не той студент, який не жив в гуртожитку".

Гуртожиток живе своїм життям. Всі його мешканці - це одна величезна сім'я, де немає чужих, а є тільки свої і новенькі, яких приймають в цю сім'ю з розпростертими обіймами. У нас в гуртожитку живуть студенти, які приїхали вчитися в Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ з усіх куточків Україні.

Приміщення гуртожитку №2 КІТЗ НАУ відкриває Вам двері.

Вільний час

Найкращі роки життя – студентські. Нові знайомства, друзі, переїзди, враження, життя в гуртожитку, спільні вечері, часте недосипання, лекції, сесії, згуртований відпочинок, смішні життєві історії, перший підзаробіток, дипломні роботи, незабутні викладачі, прогуляні пари… – все це спогади, які пронесуться не раз думками людини, що перевірила на собі справжнє буденно-святкове студентське життя.

Бути студентом для кожної людини – це бути побаченим та почутим, все-таки чогось навчитися, щось зробити, реалізувати себе як талановитого митця, вправного спортсмена, точного науковця…, віднайти своє покликання, стати тим індивідом, який може і хоче оцінити реальність, побачити світ і розгледіти в ньому все те, чого раніше так довго не бачилося. Бо студенти – це той тип суспільства, який має не лише свою філософію, індивідуальність, характер, інтерес, талант, майстерність, психологію, а й свою незламну позицію.

Свято - така ж важлива і необхідна частина життя, як будні. Необхідно про це пам’ятати.  У нашому гуртожитку традиційно  відзначають свята, знаменні дати, що опираються на традиції (народні, релігійні, побутові, державні тощо).