ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»

ГУРТОЖИТОК

Побудований у 1980 році і розташований біля коледжу (розділяє подвір`я). 9-ти поверхова будівля гуртожитку  містить 37 чотиримісних і 22 пятимістних кімнат, всього –268 ліжко-місць для студентів коледжу. Тут існує блочна система проживання. Кожний блок обладнаний двома умивальниками, душовою кімнатою і туалетом. На поверсі функціонує кухня з двома електричними плитами. Є і дві пральні машини на 4 поверсі, які на платній основі допомагають студентам вирішити проблему брудного одягу. На першому поверсі розташовані дві душові кімнати (жіноча і чоловіча), забезпечені гарячою водою. Крім того, є кімната для самопідготовки.Побудований у 1980 році і розташований біля коледжу (розділяє подвір`я). 9-ти поверхова будівля гуртожитку  містить 37 чотиримісних і 22 пятимістних кімнат, всього –268 ліжко-місць для студентів коледжу. Тут існує блочна система проживання. Кожний блок обладнаний двома умивальниками, душовою кімнатою і туалетом. На поверсі функціонує кухня з двома електричними плитами. Є і дві пральні машини на 4 поверсі, які на платній основі допомагають студентам вирішити проблему брудного одягу. На першому поверсі розташовані дві душові кімнати (жіноча і чоловіча), забезпечені гарячою водою. Крім того, є кімната для самопідготовки.

У кадровому штаті окрім завідувача гуртожитку працюють два вихователі, медсестра, чотири чергових по гуртожитку (вахтери), каштелян, прибиральниці. Також є сантехнік, столяр та електрик. Проте, організоване щоденне (вечірнє) прибирання у блоках та поверхах самими студентами за графіком. За цим слідкують обрані старости блоків, поверхів. В силу того, що в гуртожитку проживають неповнолітні, існує особливий режим: закриваються кухні і гуртожиток о 23.00 годині. Для урізноманітнення життя студентів проводяться конкурси: «Містер та міс гуртожитку». У  подвір’ї знаходиться невеликий стадіон, де можна пограти у футбол, волейбол чи баскетбол. Поруч розташований спортивний комплекс з найсучаснішими тренажерами, де можнапоправити свою фігуру і форму за оплату зі «скидкою» (спорткомплекс надає студентам нашого коледжу, оскільки існує поруч).

Поселення в гуртожиток №2 КІТЗ НАУ

Для поселення в гуртожиток необхідно подати:
  • направлення на поселення (з усіма необхідними підписами);
  • медичні довідки (від дерматолога, флюорографія, гінеколога (для дівчат));
  • 4 фото розміром 3*4;
  • квитанція про оплату за проживання.
Для реєстрації місця проживання: 
  • виписка з попереднього місця проживання з 2 - ма листами вибуття;
  • зняття з обліку - на основі довідки про те, що є студентом коледжу;
  • паспорт чи свідоцтво про народження;
  • квитанція про оплату держмита за реєстрацію;
  • для юнаків, які досягли 16-тирічного віку – приписне посвідчення. 
 

Адреса гуртожитку №2 КІТЗ НАУ:

03113 м. Київ, вул. Дружківська 6А
Тел: (044) 443-05-27, (044) 443-05-26
До гуртожитку можна доїхати наступними маршрутами:
Станція метро «Берестейська» або «Нивки», від метро 10 хв. пішки.

Гуртожиток розрахований на 300 осіб, відповідає паспортним даним та санітарно-технічним вимогам. Створені необхідні умови для проживання, побуту, відпочинку і навчання студентів.

Тип гуртожитку: будівля гуртожитку дев’ятиповерхова, блочна система.

На кожному поверсі 1 кухня, 1 пральна кімната, на поверсі 3 блоки, в кожному  блоці санвузол, 2 умивальники та душ, є мережа Інтернету. Кімнати оснащені усім необхідним інвентарем: ліжко, тумба, стіл, стільці,  шафа.

На першому поверсі знаходиться кімната для самопідготовки та медичний пункт.